• Wpisów:515
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 17:12
  • Licznik odwiedzin:47 093 / 2654 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
nauczyłam się płakać w myślach, tam nie muszę się nikomu tłumaczyć.
 

 
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
 

 
jeśli w coś się angażuję, to jestem konsekwentna. nie bój się. nie zostawię Cię dla pierwszego lepszego gnojka, który będzie próbował uwodzić mnie swoim zniewalającym spojrzeniem i urodą. dla mnie liczy się wnętrze. ale prawdziwe, z uczuciami i z sercem, które potrafi kochać. a Ty je masz.
 

 
Bo ona bez Ciebie umierała. Jej życie coraz bardziej nie miało sensu, zrobiłeś jej tyle złego, że powinna Cie nienawidzić, powinieneś być dla niej nikim. Ale tak nie było.
 

 
Wszystkie moje łzy, cierpienia, ból, smutek, przekleństwa, wypity alkohol, wypalone papierosy, przepłakane i nieprzespane noce, pocięte serce - nazywam Twoim imieniem.
 

 
On wolał być obojętny, widział jej przyklejony uśmiech, nie zauważając łez kryjących się w jej oczach. karmił ją nadzieją robiąc z niej nałogową narkomankę bez perspektyw na lepsze jutro.
 

 
on nie pytał skąd te blizny, czemu je zasłania swetrem..
 

 
a gdy odchodzi przyjaciel, Twoja samoocena spada w dół o kilka stopni, bo nie wiesz czy miał do tego powód, czy z Ciebie jest gówno, nie przyjaciółka..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
mylisz się, wybierasz źle jak każdy z nas, od losu kiedy wszyscy dostają w twarz..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
co mam powiedzieć , gdy pytasz co u mnie , że jest tak , że ledwo rano wstaje , wszystko jest mi obojętne , od kilku dni prawie nie jem , a mama chce umówić mi wizytę o psychologa , bo nie wie co mi jest , wolę powiedzieć po prostu , że wszystko jest w porządku , teraz już raczej nie obchodzą Cię moje problemy.
 

 
Bo Ci, na których liczymy najbardziej, zostawiają nas w najtrudniejszych momentach.. tak było, tak jest i tak będzie, nie zmienisz tego kotek.
  • awatar As long as you love me.♥: świetny blog . < 333 + zapraszam do siebie . ; ** komentarze mile wiedziane ... :D jeśli Ci się spodoba coś na moim blogu , dodaj do znajomych , i obserwowanych .. ; DD : ** PS; sorkaaa za spaam .; * Pozdrawiam . ! :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja .
 

 
choć raz spójrz w jej czerwone, zapuchnięte i zapłakane oczy. To co w nich zobaczysz, wstrząśnie Tobą na długo . Nawet nie jesteś w stanie uwierzyć, że w tak niewinnej dziewczynie moze mieścić się tylko bólu, nienawiści i goryczy.
 

 
Za cierpienia, które wykańczają mnie każdego dnia, za łzy, które przesiąkają każdą część mojej poduszki w nocy, za bóle, które zabierają wszystkie moje siły. Za wszystko, co złego mnie spotkało. Za pogardę, za poniżenia i upokorzenia. Za pusty śmiech i nieszczerość. Za to, co najbardziej chciałabym zapomnieć - Dziękuję.
 

 
stała przed nim, patrząc mu w oczy i ściskając ostrą żyletkę w dłoni, po której spływała krew.
 

 
" życie jest piękne powiedziała " rzucając się w przepaść.
 

 
Masz wyjebane? Typowe stwierdzenia zakompleksionych ludzi, którzy sobą tak naprawdę nic nie reprezentują.
  • awatar Gość: http://style-by-kusia.blogspot.com/ zapraszam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
a na rękach przez ciebie pojawiają się kolejne blizny. lajtowo kurwa, no nie ?
  • awatar Gość: ♥, świetny blog. :) jeśli masz czas, to wpadnij na mój. :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Uważasz, że jest słaba bo po jej policzkach spływają łzy. Lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka, chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się chociaż jej serce rozdziera się z bólu. Żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. Nie wiedziałeś o tym ? No właśnie, jest silniejsza niż myślisz.
 

 
przyjaźń. ona nie patrząc w jej stronę, wiedziała, że płacze. skąd wiedziała? czuła jej łzy na swoich policzkach ... ; ((
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie ; * .
 

 
fałszywym ludziom ręki nie podaje.